GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kopp med fat 9693206

nr 969 3206

Kopp med fat

Kina, 1700-tal

Kondition: spricka/ sprickor, nagg

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 juni 2015
kl 18:23:49

29/6 17:29:03 1      Vinnande bud